Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

elektronicznie

Przenośne kasy fiskalne | Prokas

Sprzedajemy profesjonalne kasy fiskalne oraz inne urządzenia, które znajdą zastosowanie w sklepach i punktach usługowych. Oferta firmy Prokas z Warszawy jest bardzo bogata - zawiera różne modele urządzeń, wśród których dzięki szerokiej rozpiętości cen każdy znajdzie coś dla siebie. Szukasz urządzeń, z których działania będziesz zadowolony - nasza firma sprawi, że ten cel zostanie osiągnięty.

PROKAS S.C.
Adres:
Targowa 33a/19,
03-728 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 741-23-85
http://www.prokas.com.pl
Ręczny ostrzegacz pożarowy

Spamel to firma posiadająca w ofercie takie artykuły jak ręczny ostrzegacz pożarowy. Firma oferuje szeroką gamę przycisków sterowniczych i awaryjnych, rozdzielnic, przełączników zasilania oraz wielu innych produktów. Urządzenia z oferty takie jak ręczne ostrzegacze pożarowe oraz inne produkty odznaczają się niezawodnością i wysoką jakością.

Spamel
Adres:
Wojska Polskiego 3,
56- 416 Twardogóra, dolnośląskie
Telefon: 71 315-82-01
http://www.spamel.com.pl
Softstartery

Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości osprzętu elektrycznego znanych i cenionych marek w przystępnych cenach, koniecznie zapoznaj się z e szczegółami naszej oferty. Znajdziesz u nas między innymi niezawodne softstartery, wydajne i dobrze zabezpieczone urządzenia zapewniające bardzo łagodny rozruch silników.

Elteko s. c.
Adres:
Fordońska 393,
85-792 Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie
Telefon: 52 346-74-37
http://elteko.com
Wózki schodowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości artykułów przeznaczonych do różnych zakładów pracy. Dostarczamy nowoczesne wyposażenie, znacznie ułatwiające wiele procesów w firmach. Posiadamy między innymi niezawodne pojemniki plastikowe, a wśród nich modele warsztatowe, transportowe, czy ogrodowe.

LWP Logistics s.c.
Adres:
Grażyńskiego 108,
43-300 Bielsko-Biała, śląskie
Telefon: 53 364-47-22
http://lwplogistics.pl
Połączenia mechaniczne

Zajmujemy się sprzedażą rozwiązań dla przemysłu (m.in. produkcji, rolnictwa czy logistyki), takich jak np. haki druciane na zgrzeinie krzyżowej. Połączenia mechaniczne służą do spajania różnych elementów biorących udział w produkcji i pozwalają na równomierne rozłożenie naprężeń na całej długości taśmy.

Interbelts S.C.
Adres:
Robotnicza 40,
53-608 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 71 781-94-33
http://www.interbelts.pl
Instalacje elektryczne

Wysoka jakość, niska cena - każdy, kto np. zlecił wrocławskim firmom instalacje elektryczne, Tomando chwali i poleca innym. Jak się pracuje na sukces? Przede wszystkim ciężką i solidną pracą. Każdy wie, że droga na skróty nie jest wskazana. Dlatego też Tomando specjaliści podejmują się nawet najcięższych wyzwań i, co więcej, wywiązują się z tych umów i obietnic.

TOMANDO
Adres:
Mickiewicza 25A,
55-095 Mirków, dolnośląskie
Telefon: 60 596-14-37
http://tomando.pl
PowerShape

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla firm z branży przemysłowej. Oferujemy wdrażanie naszego programu PowerShape, który przydaje się w modelowaniu brył podczas produkcji specjalistycznych części i tworzeniu matryc. Zapewniamy możliwość wyboru trzech opcji produktu: standardowej, optymalnej oraz pełnej.

AMS International Sp. z o.o.
Adres:
Piłsudskiego 4F/3,
05-077 Warszawa Wesoła, mazowieckie
Telefon: 22 299-09-79
http://i-ams.com
Ornaty liturgiczne

Firma Ertim przedstawia Państwu niezwykłą ofertę nadruków stosując haft komputerowy. Jest to technika niezwykle ekskluzywna, wytrzymała i świetna jakościowo. Gwarantuje Państwu, że naszyta grafika będzie wykonana z wielką dbałością o szczegóły, a co za tym idzie będzie wyglądała efektownie. Realizujemy zamówienia na ornaty liturgiczne. Zapraszamy do kontaktu.

Ertim Tomasz Warzocha
Adres:
Hoża 2,
35-233 Rzeszów, podkarpackie
Telefon: 17 862-70-36
http://www.ertim.pl
Rewox

Obróbka strumieniowa, malowanie proszkowe, a także usługi mobilne, tym wszystkim zajmuje się Rewox. Nasze działania mają na celu usunięcie zanieczyszczeń z konstrukcji stalowych, a także części samochodowych. W tym celu zatrudnieni przez nas specjaliści używają suszarek komorowych oraz kabin lakierniczych.

Rewox
Adres:
Wojska Polskiego 25b,
41-208 Sosnowiec, śląskie
Telefon: 73 077-22-33
http://rewox.pl
Rozdzielnice budowlane

Dostępne w naszej ofercie rozdzielnice budowlane bez wątpienia zyskają zainteresowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty najlepszej w swoim rodzaju. Dostępny w naszej wyjątkowej propozycji sprzęt z pewnością odpowie na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Skorzystaj z naszej oferty na rozdzielnice budowlane - przekonaj się, że lepszej nie ma nigdzie indziej.

DOKO Sp. z o.o.
Adres:
Lidzbarska 2,
87-300 Brodnica, kujawsko-pomorskie
Telefon: 60 366-16-23
http://sklep.doko.pl
Listwy zębate

Oferujemy produkty o zróżnicowanych parametrach. To m.in. koła oraz listwy zębate modułowe, wykonane z największą precyzją. Przeznaczone są do stosowania w różnych urządzeniach oraz napędach maszynowych. Gwarantujemy szybką i profesjonalną realizację zamówienia, a także pomoc przy wyborze konkretnych elementów.

ABcnc
Adres:
Wschodnia 6A,
59-940 Węgliniec, dolnośląskie
Telefon: 60 078-69-28
http://www.abcnc.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©