Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

elektronicznie

Przenośne kasy fiskalne | Prokas

Sprzedajemy profesjonalne kasy fiskalne oraz inne urządzenia, które znajdą zastosowanie w sklepach i punktach usługowych. Oferta firmy Prokas z Warszawy jest bardzo bogata - zawiera różne modele urządzeń, wśród których dzięki szerokiej rozpiętości cen każdy znajdzie coś dla siebie. Szukasz urządzeń, z których działania będziesz zadowolony - nasza firma sprawi, że ten cel zostanie osiągnięty.

PROKAS S.C.
Adres:
Targowa 33a/19,
03-728 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 741-23-85
http://www.prokas.com.pl
Ręczny ostrzegacz pożarowy

Spamel to firma posiadająca w ofercie takie artykuły jak ręczny ostrzegacz pożarowy. Firma oferuje szeroką gamę przycisków sterowniczych i awaryjnych, rozdzielnic, przełączników zasilania oraz wielu innych produktów. Urządzenia z oferty takie jak ręczne ostrzegacze pożarowe oraz inne produkty odznaczają się niezawodnością i wysoką jakością.

Spamel
Adres:
Wojska Polskiego 3,
56- 416 Twardogóra, dolnośląskie
Telefon: 71 315-82-01
http://www.spamel.com.pl
Wózki schodowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości artykułów przeznaczonych do różnych zakładów pracy. Dostarczamy nowoczesne wyposażenie, znacznie ułatwiające wiele procesów w firmach. Posiadamy między innymi niezawodne pojemniki plastikowe, a wśród nich modele warsztatowe, transportowe, czy ogrodowe.

LWP Logistics s.c.
Adres:
Grażyńskiego 108,
43-300 Bielsko-Biała, śląskie
Telefon: 53 364-47-22
http://lwplogistics.pl
Połączenia mechaniczne

Zajmujemy się sprzedażą rozwiązań dla przemysłu (m.in. produkcji, rolnictwa czy logistyki), takich jak np. haki druciane na zgrzeinie krzyżowej. Połączenia mechaniczne służą do spajania różnych elementów biorących udział w produkcji i pozwalają na równomierne rozłożenie naprężeń na całej długości taśmy.

Interbelts S.C.
Adres:
Wrocławska 20B,
55-065 Jordanów Śląski, dolnośląskie
Telefon: 71 781-94-33
http://www.interbelts.pl
PowerShape

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dla firm z branży przemysłowej. Oferujemy wdrażanie naszego programu PowerShape, który przydaje się w modelowaniu brył podczas produkcji specjalistycznych części i tworzeniu matryc. Zapewniamy możliwość wyboru trzech opcji produktu: standardowej, optymalnej oraz pełnej.

AMS International Sp. z o.o.
Adres:
Piłsudskiego 4F/3,
05-077 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 299-09-79
http://i-ams.com
Rozdzielnice budowlane

Dostępne w naszej ofercie rozdzielnice budowlane bez wątpienia zyskają zainteresowanie wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z oferty najlepszej w swoim rodzaju. Dostępny w naszej wyjątkowej propozycji sprzęt z pewnością odpowie na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Skorzystaj z naszej oferty na rozdzielnice budowlane - przekonaj się, że lepszej nie ma nigdzie indziej.

DOKO Sp. z o.o.
Adres:
Lidzbarska 2,
87-300 Brodnica, kujawsko-pomorskie
Telefon: 60 366-16-23
http://sklep.doko.pl
Listwy zębate

Oferujemy produkty o zróżnicowanych parametrach. To m.in. koła oraz listwy zębate modułowe, wykonane z największą precyzją. Przeznaczone są do stosowania w różnych urządzeniach oraz napędach maszynowych. Gwarantujemy szybką i profesjonalną realizację zamówienia, a także pomoc przy wyborze konkretnych elementów.

ABcnc
Adres:
Wschodnia 6A,
59-940 Węgliniec, dolnośląskie
Telefon: 60 078-69-28
http://www.abcnc.pl
Materiały do druku Września

Posiadam czteroletnie doświadczenie w tworzeniu kompleksowych grafik reklamowych. W mojej siedzibie we Wrześni potrafię przekształcić każdy pomysł klienta w oryginalną oraz starannie wykonaną wizualizację. W moim portfolio znajdą Państwo zarówno projekty edytowalne dla programistów, jak i gotowe materiały do druku.

No Name Grafika Komputerowa Łukasz Knociński
Adres:
Grunwaldzka 29,
62-300 Września, wielkopolskie
Telefon: 66 915-73-19
http://lukaszknocinski.pl
Notebooki Asus

Wygodny i funkcjonalny komputer przenośny to obecnie niezastąpiony gadżet. Notebooki Asus, są niezwykle lekkie i smukłe, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się w torebce lub plecaku. Ponadto są nie tylko lekkie, ale posiadają również wysokiej jakości oprogramowanie i dużą pamięć, dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno w pracy, jak i do grania w gry.

Petryna New Technologies - Świat Laptopów
Adres:
Chorzowska 1,
41-902 Bytom, śląskie
Telefon: 80 100-05-44
http://www.swiat-laptopow.pl
Tkanina szklana

Dostępna w naszej ofercie tkanina szklana jest bardzo wytrzymałym materiałem technicznym. Jest odporna wobec działania bardzo wysokich temperatur. Oferujemy tkaniny surowe oraz impregnowane, a także wzmacniane drutem inconelowym. Więcej informacji o naszych produktach można znaleźć na naszej stronie internetowe

Inbras Sarbinowscy SP.J.
Adres:
Transportowca 13,
88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 524-00-41
http://www.inbras.com.pl
Bezpieczny parking

Proponujemy monitorowane miejsca postojowe, które są w dużej części bezobsługowe. Oferowany przez nas bezpieczny parking abonamentowy jest objęty całodobowym monitoringiem. Kamery zamontowane przy miejscach postoju aut bez problemu wychwycą każdą niepożądaną osobę, a w razie niebezpieczeństwa operator bezzwłocznie wysyła pomoc. Wspieramy też wielopoziomowe przestrzenie postojowe przy np. centrach handlowych lub placówkach medycznych.

City Parking Group S.A.
Adres:
Budowlanych 3,
86-300 Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 56 643-00-22
http://www.cityparkinggroup.pl
Ortofotomapy z drona

Obecnie często poszukuje się osób, które posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania Map DSM oraz chmur punktów (z klasyfikacją). Dzięki naszym kursom wykonasz nie tylko te elementy, ale również ortofotomapy z drona. To szkolenie nie obejmuje pozyskania uprawnień VLOS, które należy otrzymać podczas osobnego wykładu.

DRON.edu.pl
Adres:
Stalmacha 4/9,
44-100 Gliwice, śląskie
Telefon: 53 092-19-21
http://dron.edu.pl
Producent opakowań

Proponujemy solidne i wytrzymałe pudła zbiorcze, które dzięki doświadczonym specjalistom oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu wyróżniają się doskonałą jakością. Jako producent opakowań kartonowych i tekturowych stawiamy przede wszystkim na wytrzymałość i wielofunkcyjność produktów. Oferujemy również nadruki np. offsetowe, cyfrowe i sitodrukowe.

MiMAS Technik F.P.H.
Adres:
Narutowicza 24,
32-020 Wieliczka, małopolskie
Telefon: 12 276-99-99
http://www.mimas.pl
Informatyka śledcza Warszawa

Jednym z bardziej dynamicznie rozwijających się obszarów w ostatnim czasie jest informatyka śledcza. Prekursorem i ekspertem w tej dziedzinie jest przedsiębiorstwo Niemczyk i Wspólnicy Interguard Sp. z o.o. Zapraszamy serdecznie do wizyty na stronie, na której prezentowane są szczegóły usług świadczonych z tego zakresu.

Interguard Sp. z o.o.
Adres:
Wita Stwosza 48/619,
02-661 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 79 343-08-32
http://intelguard.pl
Producent opakowań ze styropianu

Jesteśmy wytwórcą kształtek, który w swojej pracy używa materiały spienialne, wykonane z EPS i nie zawierające HBCD. Dzięki temu, każdy z użytych materiałów może zostać poddany recyklingowi i jest przyjazny dla środowiska. Jako producent opakowań ne styropaniu, zapewniamy dostęp do wyrobów, które odpowiadają najnowszym normom.

Schaumapalst - Organika Sp. z o.o
Adres:
Dąbrowskiego 180/194,
93-231 Łódź, łódzkie
Telefon: 42 683-08-43
http://schaumaplast-organika.pl
Hurtownia zniczy

W naszej hucie szkła wykonujemy zarówno wyroby dekoracyjne, jak i praktyczne, przeznaczone do codziennego użytku. Działamy również jako hurtownia zniczy, sprzedająca wyroby naszego zakładu. Oferowane przez nas szklane produkty są wykonywane automatycznie, w przypadku podstawowych wzorów, lub ręcznie, w przypadku wyszukanych i oryginalnych projektów.

Huta szkła GLOSS sp.j. Glonek - Busz
Adres:
Krobska Szosa 9,
64-125 Poniec, wielkopolskie
Telefon: 65 573-15-98
http://www.gloss.pl
Koła zębate

Polecamy Państwu nasze koła zębate modułowe znanej i cenionej niemieckiej marki. Oferujemy wiele rodzai kół zębatych modułowych, zaczynając od tych cechujących się normalną stabilnością, a kończąc na tych z najwyższą. Atrakcyjne ceny i wysoka jakość tylko w firmie Pivexin Technology. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszej strony internetowej.

Pivexin Technology Sp. z o.o.
Adres:
ul. Wyrobiskowa 4,
47-440 Babice, opolskie
Telefon: 32 412-30-31
http://pivexin-tech.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©