Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

otoczenie domów

Platformy dla niepełnosprawnych

Oferujemy nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają życie i polepszają jego komfort. Nasze platformy dla niepełnosprawnych umożliwiają im swobodne poruszanie się, mogą więc być stosowane w różnego rodzaju obiektach. Nowoczesne rozwiązania i wykorzystanie w procesie produkcji wytrzymałych materiałów sprawiają, że platformy dla niepełnosprawnych stanowią mocny punkt naszej oferty.

RehaLIFT Paweł Zdeb
Adres:
Żurawinowa 6,
63-200 Jarocin, wielkopolskie
Telefon: 50 750-70-14
http://rehalift.pl
Odzież sportowa męska online

Internetowy sklep sportowy 2XU.pl to miejsce, gdzie czeka na Ciebie wyjątkowa męska odzież sportowa. Sklep internetowy oferuje m.in. spodnie, kurtki, obuwie, galanterię i dodatki. Szeroki wachlarz cen i oferowanych produktów z pewnością pozwoli na zaspokojenie różnych gustów. Jedyna w swoim rodzaju oferta ubrań i akcesoriów sportowych online czeka na Państwa!

2XU.pl
Adres:
Legionów 107C/8,
81-450 Gdynia, pomorskie
Telefon: 53 008-50-36
http://2xu.pl
Obozy jeździeckie 2022

Organizowane przez nas obozy jeździeckie to najlepsze rozwiązanie na spędzenie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży! Proponujemy naukę jazdy konnej dostosowaną do umiejętności uczestników, gry i zabawy z rówieśnikami oraz możliwość opieki nad zwierzęciem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ośrodek Jeździecki PEGAZ
Adres:
Górna 3,
83-425 Dziemiany, pomorskie
Telefon: 60 184-71-39
http://pegazdziemiany.pl
Wpływ huśtawki na rozwój dziecka

Jako dostawca nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń zewnętrznych oferujemy także wysokiej jakości wyposażenie do instalacji na placach zabaw, zarówno tych przydomowych, jak i w przestrzeni publicznej. Wpływ huśtawki na rozwój dziecka jest nie do przecenienia. Maluchy uwielbiają ruch w każdej postaci, a bujanie się to połączenie spokojnej zabawy z rozrywką.

Siłownie Ogrodowe
Adres:
Kartografów 3/2,
05-270 Marki, mazowieckie
Telefon: 51 368-85-46
http://www.silownieogrodowe.com
hantle z obciążeniem

Jeżeli prowadzisz siłownię lub zapamiętale ćwiczysz w domu, odwiedź naszą stronę i wybierz niezbędne do treningów akcesoria. Z pewnością zwrócisz uwagę na nasze hantle z obciążeniem do nawet trzech kilogramów w osłonie winylowej lub okrągłe, olimpijskie. Ergonomiczny kształt oraz przyczepne powłoki pozwalają na bezpieczne wykonywanie ćwiczeń.

FHU "FERROS" Jacek Pietruszka
Adres:
Brzezna 611,
33-386 Podegrodzie, małopolskie
Telefon: 53 032-41-11
http://ferros.pl
Rowery miejskie

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości rowery miejskie. Są to przede wszystkim sprzęty, które idealne nadają się na płaskich drogach, takich jak ulice, czy chodnikowe ścieżki rowerowe. Rowery miejskie przeznaczone są to bezpiecznego poruszania się na drogach lokalnych. Zapewniają one przede wszystkim komfortową i przyjemną jazdę. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą.

P.H.U. Eviala Mariusz Piątek
Adres:
Kombatantów 34,
66-400 Gorzów Wlkp., lubuskie
Telefon: 95 739-06-19
http://www.scott-gorzow.pl
kurs pływania dla dorosłych

Naszym zdaniem na to nigdy nie jest za późno - tym bardziej, jeśli w grę wchodzi bezpieczeństwo naszego zdrowia, a nawet życia. Kurs pływania dla dorosłych to starannie dobrany przez nas program nauki od podstaw, dla tych, który chcą zacząć od zera, ale także podniesienie kwalifikacji tym, którzy chcą podnieść sobie poprzeczkę.

Mateusz Jurewicz - Swimming For Life
Adres:
Inflancka 8,
00-001 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 51 514-39-65
http://www.swimmingforlife.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©