Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

otoczenie domów

Platformy dla niepełnosprawnych

Oferujemy nowoczesne rozwiązania, które ułatwiają życie i polepszają jego komfort. Nasze platformy dla niepełnosprawnych umożliwiają im swobodne poruszanie się, mogą więc być stosowane w różnego rodzaju obiektach. Nowoczesne rozwiązania i wykorzystanie w procesie produkcji wytrzymałych materiałów sprawiają, że platformy dla niepełnosprawnych stanowią mocny punkt naszej oferty.

RehaLIFT Paweł Zdeb
Adres:
Żurawinowa 6,
63-200 Jarocin, wielkopolskie
Telefon: 50 750-70-14
http://rehalift.pl
Odzież sportowa męska online

Internetowy sklep sportowy 2XU.pl to miejsce, gdzie czeka na Ciebie wyjątkowa męska odzież sportowa. Sklep internetowy oferuje m.in. spodnie, kurtki, obuwie, galanterię i dodatki. Szeroki wachlarz cen i oferowanych produktów z pewnością pozwoli na zaspokojenie różnych gustów. Jedyna w swoim rodzaju oferta ubrań i akcesoriów sportowych online czeka na Państwa!

2XU.pl
Adres:
Legionów 107C/8,
81-450 Gdynia, pomorskie
Telefon: 53 008-50-36
http://2xu.pl
Obozy jeździeckie 2022

Organizowane przez nas obozy jeździeckie to najlepsze rozwiązanie na spędzenie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży! Proponujemy naukę jazdy konnej dostosowaną do umiejętności uczestników, gry i zabawy z rówieśnikami oraz możliwość opieki nad zwierzęciem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Ośrodek Jeździecki PEGAZ
Adres:
Górna 3,
83-425 Dziemiany, pomorskie
Telefon: 60 184-71-39
http://pegazdziemiany.pl
Wpływ huśtawki na rozwój dziecka

Jako dostawca nowoczesnego sprzętu do ćwiczeń zewnętrznych oferujemy także wysokiej jakości wyposażenie do instalacji na placach zabaw, zarówno tych przydomowych, jak i w przestrzeni publicznej. Wpływ huśtawki na rozwój dziecka jest nie do przecenienia. Maluchy uwielbiają ruch w każdej postaci, a bujanie się to połączenie spokojnej zabawy z rozrywką.

Siłownie Ogrodowe
Adres:
Kartografów 3/2,
05-270 Marki, mazowieckie
Telefon: 51 368-85-46
http://www.silownieogrodowe.com
Karate Warszawa

Mamy przyjemność polecić swój profesjonalny klub karate. Warszawa w której działamy od wielu lat posiada wielu mieszkańców pasjonujących się sztuką walki jaką jest karate. Jeśli chcielibyście poszerzyć lub sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę na temat karate to najlepszym sposobem na to będzie zapisanie się do naszego klubu. Zapraszamy.

Uczniowski Klub Karate Kyokushin IPPON
Adres:
Julianowska 35,
05-500 Piaseczno, mazowieckie
Telefon: 60 038-84-98
http://www.ipponkarate.pl
Kije do bilarda

Zapraszamy do zapoznawania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy polskim sklepem oferującym takie wyroby jak stoły i kije bilardowe, bile oraz inne akcesoria do bilarda, w tym również są to środki do czyszczenia i konserwacji proponowanych przez nas elementów. Swoją działalność rozpoczęliśmy wiele lat temu, za nami stoi bardzo bogate doświadczenie i rzesza wiernych oraz zadowolonych z naszych produktów klientów. Jeśli chcesz zatem kupić dobry kij do bilarda w niskiej cenie odwiedź nasz sklep.

Bilard Market
Adres:
Dworcowa 22,
34-300 Żywiec, śląskie
Telefon: 69 699-42-50
http://bilardmarket.pl
hantle z obciążeniem

Jeżeli prowadzisz siłownię lub zapamiętale ćwiczysz w domu, odwiedź naszą stronę i wybierz niezbędne do treningów akcesoria. Z pewnością zwrócisz uwagę na nasze hantle z obciążeniem do nawet trzech kilogramów w osłonie winylowej lub okrągłe, olimpijskie. Ergonomiczny kształt oraz przyczepne powłoki pozwalają na bezpieczne wykonywanie ćwiczeń.

FHU "FERROS" Jacek Pietruszka
Adres:
Brzezna 611,
33-386 Podegrodzie, małopolskie
Telefon: 53 522-21-84
http://ferros.pl
Giżycko Jachty

Chcesz doświadczyć niezapomnianej przygody na spokojnych wodach jezior w Giżycku? Jachty wynajmowane przez naszą firmę posidają pełne, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę wyposażenie. Oferujemy także zakup elementów do samodzielnej budowy żaglówek. Z naszym wsparciem z pewnością znajdziesz lub skonstruujesz wymarzony model.

Czarter Jachtów - Krzysztof Kraj
Adres:
Wrony 12A,
11-500 Giżycko, warmińsko-mazurskie
Telefon: 60 274-05-69
http://www.czarter-gizycko.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©