Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

pieniądz

zintegrowane systemy zarządzania

Jesteśmy firmą zajmującą się ochroną środowiska i ludzi przed niekorzystnym wpływem technologii poprzez organizowanie i przeprowadzenie badań oraz audytów. Polecamy szkolenia ISO 14001, których celem jest nabycie umiejętności niezbędnych przy prowadzeniu wewnętrznych kontroli zintegrowanych systemów zarządzania.

TÜV SÜD Polska Sp. z o.o.
Adres:
Podwale 17,
00-252 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 696-43-96
http://www.tuvsud.com
Kredyty gotówkowe

Oferujemy Państwu szereg możliwości pozyskania dodatkowych środków na dowolne wydatki, bez zbędnych formalności. Wśród nich znajduje się m. in. pożyczka dla duetów, online, bez prowizji oraz kredyty gotówkowe. Osobom, które płacą kilka rat miesięcznie, polecamy ich konsolidację, która pozwoli zmniejszyć koszty.

Alior Bank Spółka Akcyjna
Adres:
Łopuszańska 38D,
02-232 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 555-23-23
http://www.aliorbank.pl
Koperty kartonowe

Koperty kartonowe do pakowania np. kalendarzy są zapewne znane każdemu z Państwa. Zyskały one ogromną popularność, dzięki temu, że doskonale zabezpieczają przedmioty w nich umieszczane, przed różnego rodzaju uszkodzeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle wytrzymałe także opakowania bąbelkowe i foliowe, jak również eleganckie koperty kolorowe.

Spanton Grzegorz Sęktas
Adres:
Marywilska 38,
03-228 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 72 880-07-89
http://spanton.pl
Usługi BHP

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi BHP na terenie miasta Warszawy, Łodzi i Żyrardowa. W naszej firmie pracują tylko wysoko wykwalifikowani specjaliści, dla których bezpieczeństwo i higiena pracy nie ma tajemnic. Naszym celem i osobistą misją jest dostarczanie profesjonalnych rozwiązań dla naszych klientów. Zachęcamy do współpracy.

Lombard Łódź

Jeśli masz w domu wartościowe rzeczy, których nie używasz, to możesz je nam sprzedać i nieco na tym zarobić. Odwiedź nasz lombard w Łodzi i pokaż nam, co masz do zaoferowania, a my zaproponujemy Ci uczciwą cenę. Jesteśmy zainteresowani złotą biżuterią, sprzętem AGD i RTV, telefonami komórkowymi i instrumentami.

Petel
Adres:
Rzgowska 75,
93-024 Łódź, łódzkie
Telefon: 88 138-92-80
http://www.petel.pl
porady prawne dla firm Warszawa

Bronimy naszych Klientów w postępowaniach karnych takich jak między innymi przestępstwa z wykorzystaniem komputera, związane z narkotykami, korupcyjne czy gospodarcze. Pełnimy również rolę pełnomocnika. Reprezentujemy osoby oskarżone na każdym etapie prowadzenia sprawy oraz przygotowań. Oferujemy porady prawne dla firm w Warszawie i usługi z zakresu kodeksu nieruchomości oraz pracy. Możecie Państwo skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Kancelaria Radcy Prawnego Dariusz Kostyra
Adres:
Puławska 14,
02-512 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 384-29-84
http://lexvin.pl
Ile czasu na zgłoszenie szkody

W razie doznania wypadku drogowego konieczne jest uregulowanie wszelkich formalności. Warto więc wiedzieć ile czasu na zgłoszenie szkody OC ma ofiara zdarzenia. W większości przypadków są to 3 lata. Jeśli jednak wypadek miał charakter czynu niedozwolonego, występku lub zbrodni, jest to nawet 20 lat.

Fundusz Odszkodowań Komunikacyjnych Sp. z o.o.
Adres:
Brzozowa 12,
00-286 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 78 100-07-81
http://funduszodszkodowan.pl
Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów

Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów to zadanie wymagające dużej dokładności i doświadczenia księgowego. Nasze biuro rachunkowe oferuje taką właśnie usługę, a także pomoc w rozliczeniach podatkowych i inne podobne usługi. Skorzystaj z naszej usługi a księga przychodów i rozchodów będzie prowadzona w pełni sprawnie i fachowo. Zapraszamy do kontaktu.

Biuro Rachunkowe Graftax
Adres:
Kiełczowska 70,
51-354 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 71 346-10-71
http://www.graftax.pl
maszyna do liczenia pieniędzy

Nasz sklep internetowy zajmuje się sprzedażą urządzeń, których zadaniem jest weryfikacja gotówki. Maszyna do liczenia pieniędzy jest wielofunkcyjna. Pozwala w sposób błyskawiczny i kompleksowy zobaczyć sumę posiadanej gotówki, jednocześnie weryfikując poprawność i legalność monet oraz większych banknotów.

BIURO-TECH-SERVICE IMPORT EXPORT MAŁGORZATA MOKRZKA
Adres:
Kolejarska 23a,
03-646 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 50 250-54-83
http://b-t-s.istore.pl
Dofinansowanie Moje Ciepło

Głównym profilem naszej działalności jest pomoc w pozyskiwaniu środków z projektów. Przygotowujemy, opracowujemy i składamy w imieniu klienta wniosek o dofinansowanie. Moje Ciepło to program, dzięki któremu można pozyskać zwrot kosztów w kwocie 21.000,00 zł, w przypadku zainstalowania w nowym budynku pompy grzewczej.

Fundacja Inicjatyw Jestem Przedsiębiorczy
Adres:
Morelowa 21C,
66-100 Sulechów, lubuskie
Telefon: 66 767-73-36
http://fundacjasulechow.pl
Poduszka finansowa

Oszczędność to cecha pożądana przez wielu. W czasach stale zmieniających się cen powinna być szczególnie przydatna, by uchronić się przed ich skutkami. Poduszka finansowa to profilaktyczny zasób pieniężny, będący doskonałą formą zabezpieczenia na nieprzewidziane sytuacje kryzysowe lub wyjątkowe okoliczności.

Finanse po domowemu Piotr Zdanowicz
Adres:
Chałubińskiego 8,
00-613 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 69 318-18-63
http://finansepodomowemu.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©