Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

usługi ogólnie

Mycie okien na wysokości

Jedną ze stale obecnych wśród naszych propozycji usług jest profesjonalne mycie okien na wysokości. Oferta, którą znaleźć można na naszej stronie jest wynikiem naszych kompetencji zdobytych podczas realizacji naszej pasji - sportów wysokościowych. Zapewniamy maksymalny profesjonalizm, rzetelność, bezpieczeństwo i niskie ceny.

Elbros
Adres:
Krucza 1A,
05-090 Rybie, mazowieckie
Telefon: 50 236-02-96
http://www.elbros.com.pl
Usługi stolarskie Bydgoszcz

Przedstawiamy Państwu działalność przedsiębiorstwa Limba. Oferujemy usługi stolarskie w Bydgoszczy, w tym wykonywanie na zamówienie desek podłogowych i tarasowych, altan ogrodowych, elementów małej architektury, ławeczek, huśtawek i innych. Sprzedajemy deski i opał kominkowy najwyższej jakości. Polecamy.

P.H.P. Limba
Adres:
Janikowska 2,
85-186 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 371-36-87
http://phplimba.pl
Cięcie laserem Szczecin

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Murgrabia, dystrybutora wysokiej jakości płyt z tworzyw sztucznych, przeznaczonych dla różnych gałęzi przemysłu oraz budownictwa. Świadczymy także fachowe usługi obróbki płyt tego typu, proponując między innymi precyzyjne cięcie laserem, które wykonujemy w Szczecinie.

Murgrabia PHU
Adres:
Tama Pomorzańska 13 P,
70-030 Szczecin, zachodniopomorskie
Telefon: 91 433-49-22
http://murgrabia.eu
Usługi logistyczne Warszawa

Zakres naszych usług obejmuje wszelkie usługi dodane wykonywane na terenie magazynu - profesjonalne konfekcjonowanie - ręczne (jeśli niejednolity towar tego wymaga) oraz półautomatyczne, a także przepakowywanie oraz etykietowanie. To doskonała pomoc dla firm, które chcą wprowadzić swój towar na rynek. Usługi logistyczne to nasza specjalność.

PartnersPol Group Polska Sp. z o.o. Sp. k.
Adres:
Łopuszańska 84,
02-232 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 310-98-00
http://www.partnerspol.pl
Kamieniarstwo | Szymon Synowski

Specjalizacją naszej firmy jest kamieniarstwo. Nasi pracownicy dysponują zarówno bogatym doświadczeniem, jak i nowoczesnym sprzętem umożliwiającym szybkie i niezwykle precyzyjne cięcie kamienia. Wykonujemy przede wszystkim przepiękne nagrobki według naszych wzorów, a także na podstawie projektów naszych klientów. Do ich wykończenia stosujemy wysokiej jakości materiały. Nasze usługi świadczymy dla klientów z Bydgoszczy, Torunia i okolic.

Zakład Kamieniarski Szymon Synowski
Adres:
Sadowa 2c,
87-148 Łysomice, kujawsko-pomorskie
Telefon: 50 424-32-71
http://kamieniarstwo-torun.pl
Praca opiekunka osób starszych Niemcy

Szukacie Panie pracy za granicą, a macie doświadczenie w troszczeniu się o seniorów? Mamy do zaoferowania zróżnicowane ogłoszenia związane z takim zawodem jak opiekunka osób starszych na terenie Niemiec. Jedyne czego wymagamy to odpowiednie kompetencje w tym zakresie a także choćby podstawowa znajomość języka.

Centrum Językowe Konik
Adres:
Słowiańska 17/1,
67-200 Głogów, dolnośląskie
Telefon: 76 727-53-23
http://pracadlaopiekunek24.pl
Auto szyby Warszawa

Nasza propozycja obejmuje wymianę auto szyby w Warszawie. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych wyjątkowych usług. Oferujemy również między innymi wymianę i naprawę lusterek oraz polerowanie lamp samochodowych. Przekonaj się, jak pracują profesjonaliści. Szczegółowe informacje na temat naszej propozycji w tym zakresie znajdziesz na stronie internetowej. Zapewnimy 100% satysfakcji ze współpracy.

Maxglass
Adres:
Al. Prymasa Tysiąclecia 48a,
01-242 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 66 013-36-32
http://www.maxglass.pl
Usługi na wtryskarkach

Dzięki dużej funkcjonalności, którą odznaczają się nowoczesne wtryskarki, firma Ewbet ma możliwość profesjonalnego i precyzyjnego wykonywania usług za ich pośrednictwem. Aby uniknąć nawet najmniejszego błędu wszystkie zlecenia przygotowujemy bardzo starannie – począwszy od przygotowania formy. Świadczymy również usługi wtryskarskie na dwa sposoby: cykliczny (granulat) oraz reaktywny (prepolimer).

Ewbet s.c.
Adres:
Stawiszyn Zwalewo 30,
09-320 Bieżuń, mazowieckie
Telefon: 50 976-49-24
http://ewbet.com.pl
Poduszka siedzisko stadionowe

Od lat staramy się zaoferować Państwu produkty o najwyższej jakości potwierdzonej technologicznie. Nasze produkty do wykorzystania są w biurach, szkołach, a także każdym domu - jednak nie tylko. W swojej bogatej ofercie posiadamy takie nowości, jak poduszka będąca siedziskiem stadionowym. Jest to produkty wygodny z wypełnieniem piankowym, który może mieć dowolny nadruk.

R.Majewski
Adres:
Karłowicza 13,
65-831 Zielona Góra, lubuskie
Telefon: 68 320-64-42
http://www.r-majewski.pl
Balony Warszawa

Szukasz pomysłu na udekorowanie wnętrza? Chodzi ci po głowie powitalna girlanda, a może jakiś napis na ścianie? Na pewno doskonale sprawdzą się balony foliowe z helem od agencji reklamowej Pan Be z Warszawy. Oferujemy szeroką gamę wzorów i kolorów, od motywów dziecięcych, aż po ślubne lub typowo imprezowe.

Pan Be
Adres:
Małej Łąki 8,
02-793 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 50 719-12-47
http://www.panbe.eu
Himalaya Dolphin Baby

Samodzielnie przygotowane ubranka dla dziecka będą wyjątkowym podarunkiem dla maluszka. W tym celu warto sięgnąć po wysokiej jakości akcesoria. Włóczka Himalaya Dolphin Baby okaże się idealnym rozwiązaniem. Jest niezwykle delikatna, nie podrażnia skóry i umożliwia stworzenie wygodnej odzieży dla pociechy.

Pasjonateria
Adres:
Łódzka 10, róg ul. Wesołej i Łódzkiej,
50-521 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 73 318-17-33
http://pasjonateria.pl
Serwis ekspresów Warszawa

Bariści! Niezależnie od tego, czy kawę parzycie w domu, w firmie czy profesjonalnie w swoim lokalu, zapiszcie koniecznie nasz numer. Nasz serwis ekspresów działa w Warszawie przez 7 dni w tygodniu. Naprawiamy sprzęt Jura, LaCimbali i Saeco, a usuwanie usterek nie trwa dłużej, niż maksymalnie 24 godziny.

Cavena S.C.
Adres:
Kawy 34 lok.30,
01-496 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 51 246-99-05
http://kawawarszawa.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©