Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

wszechobecna reklama

Upominki reklamowe

Gadżety reklamowe z logo firmy, w której pracowałam, rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Byliśmy nową firmą na rynku, ale opracowaliśmy skuteczną reklamę, by zainteresować klientów. Zatrudniliśmy osoby, które rozdawały gadżety reklamowe z nadrukami, by oswoić ludzi z nowością na rynku. W centrach handlowych rozdawaliśmy upominki reklamowe.

Upominki.com.pl
Adres:
Trzeciewiecka 11a,
85-407 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 304-57-10
http://www.upominki.com.pl
Filmy promocyjne

Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu która sprawia, że z usług firm korzysta coraz więcej klientów. Jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych i kreatywnych firm oferujących filmy promocyjne i reklamowe. Nasze realizacje sprawiły że dla współpracujących z nami firm nadeszły czasy ogromnej liczy klientów. Jeśli chcą Państwo odnieść sukces, oferujemy Wam najbardziej nowoczesne i chwytliwe filmy reklamowe na najwyższym poziomie.

Formedia
Adres:
Plac Zwycięstwa 2,
90-312 Łódź, łódzkie
Telefon: 50 306-56-36
http://www.formedia.com.pl
Kubek gadżet reklamowy

Jednym z rodzajów gadżetów z nadrukiem, które cieszą się największym powodzeniem, są kubki. Bowiem, nie dość, że stanowią element wykorzystywane przez każdego niemalże codziennie, dodatkowo wzbudzają swoistą sympatię, która prowadzi do powstania przywiązania. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.kubki-reklamowe.pl.

Larido
Adres:
Chociszewskiego 12,
64-100 Leszno, wielkopolskie
Telefon: 73 050-08-12
http://kubki-reklamowe.pl
Flagi reklamowe (firmowe)

Każde, zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwo walczy o uwagę potencjalnych klientów. W naszej ofercie znajdują się flagi reklamowe, na których można umieścić logo firmowe. Taki typ promocji, umieszczony na maszcie jest skuteczny i zwraca uwagę przechodniów, a także kierowców. Dysponujemy solidnymi masztami, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

nagroda dyrektora

Końcem czerwca wszyscy uczniowie i nauczyciele przygotowują się do zakończenia roku szkolnego oraz związanych z tym formalności. Do asortymentu naszego sklepu dodaliśmy dodatkowe podziękowanie, jakim jest nagroda dyrektora. Kilka słów od klasy na gustownej kartce lub teczce pomoże uczniom wręczyć osobisty prezent dla opiekuna całej placówki.

Biały Atrament Radosław Milewski
Adres:
Aluzyjna 21F/810,
03-148 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 809-87-11
http://bialyatrament.pl
Dystrybucja materiałów POSM

Posiadanie własnej firmy wiąże się również z prowadzeniem odpowiedniego marketingu. W zakres usług naszej działalności wchodzi m.in. dystrybucja materiałów POSM. Oferujemy Państwu profesjonalne przygotowanie wszelkich produktów reklamowych takich jak, np. ulotki, broszury, plakaty, a nawet interaktywne kioski.

ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.
Adres:
pl. Stanisława Małachowskiego 2,
00-066 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 416-96-96
http://www.asmsalesforce.pl
Bawełniane torby reklamowe

Wytrzymałe i przede wszystkim wielokrotnego użytku nasze bawełniane torby reklamowe to świetny sposób na dotarcie do swoich klientów. Wykonujemy je z mocnego materiału i nadajemy im również kształt plecaczków oraz modnych worków. Dzięki temu stają się przedmiotem codziennego użytku, a co za tym idzie realnie wpływają na wzrost popularności Twojej marki. Zapraszamy!

Torby Atemi
Adres:
Kremowa 54,
02-969 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 651-04-06
http://atemi.pl
Ksero cennik

Oferujemy wysokiej jakości usługi drukarskie za uczciwą opłatą. Stawki proponowane przez nasze ksero zawiera cennik dostępny do wglądu na naszej stronie internetowej. Tabela obejmuje kopie w różnych formatach, oprawę prac, bindowanie, wydruk w kolorze, druk wielkoformatowy, skanowanie, laminowanie i inne.

Uszlachetnienia

W wielu dziedzinach poszukiwane są oryginalne produkty, które będą się wyróżniały na tle innych wyrobów. I w tej kwestii doskonale sprawdza się druk personalizowany, który odpowiada na konkretne oczekiwania klienta. Wykonywane przez nas projekty uwzględniają rodzaj papieru, czcionkę oraz formy uszlachetnienia - np. złocenie lub lakierowanie.

Zakład Poligraficzny Polprint Sp. z o.o.
Adres:
Średnia 5,
88-100 Inowrocław, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 357-15-91
http://polprint.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©