Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

wszechobecna reklama

Upominki reklamowe

Gadżety reklamowe z logo firmy, w której pracowałam, rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Byliśmy nową firmą na rynku, ale opracowaliśmy skuteczną reklamę, by zainteresować klientów. Zatrudniliśmy osoby, które rozdawały gadżety reklamowe z nadrukami, by oswoić ludzi z nowością na rynku. W centrach handlowych rozdawaliśmy upominki reklamowe.

Upominki.com.pl
Adres:
Trzeciewiecka 11a,
85-407 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 304-57-10
http://www.upominki.com.pl
Filmy promocyjne

Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu która sprawia, że z usług firm korzysta coraz więcej klientów. Jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych i kreatywnych firm oferujących filmy promocyjne i reklamowe. Nasze realizacje sprawiły że dla współpracujących z nami firm nadeszły czasy ogromnej liczy klientów. Jeśli chcą Państwo odnieść sukces, oferujemy Wam najbardziej nowoczesne i chwytliwe filmy reklamowe na najwyższym poziomie.

Formedia
Adres:
Plac Zwycięstwa 2,
90-312 Łódź, łódzkie
Telefon: 50 306-56-36
http://www.formedia.com.pl
Kubek gadżet reklamowy

Jednym z rodzajów gadżetów z nadrukiem, które cieszą się największym powodzeniem, są kubki. Bowiem, nie dość, że stanowią element wykorzystywane przez każdego niemalże codziennie, dodatkowo wzbudzają swoistą sympatię, która prowadzi do powstania przywiązania. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.kubki-reklamowe.pl.

Larido
Adres:
Chociszewskiego 12,
64-100 Leszno, wielkopolskie
Telefon: 73 050-08-12
http://kubki-reklamowe.pl
Outsourcing obsługi klienta

Jeśli w Twoja firma nie ma możliwości prowadzić rozmów ze wszystkimi odbiorcami jej usług lub produktów, oferowany przez nas outsourcing obsługi klienta stanowi doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Współpraca z nami pozwala na redukcję kosztów, przy utrzymaniu najwyższych standardów połączeń. Oferujemy zarówno współpracę stałą, jak i okresową.

UniCall Communication Group Poland Sp. z o.o.
Adres:
Wiśniowa 40B lok. 18,
02-520 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 691-95-02
http://unicall.pl
Flagi reklamowe (firmowe)

Każde, zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwo walczy o uwagę potencjalnych klientów. W naszej ofercie znajdują się flagi reklamowe, na których można umieścić logo firmowe. Taki typ promocji, umieszczony na maszcie jest skuteczny i zwraca uwagę przechodniów, a także kierowców. Dysponujemy solidnymi masztami, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Opakowania kartonowe

Szukasz rozwiązania łączącego ekologię z funkcjonalnością? Przedstawiamy nasze opakowania kartonowe, które są bezpieczne nie tylko dla Ciebie, ale także dla środowiska naturalnego, a do tego zapewniają pełen komfort użytkowania i wysoką jakość wykonania. Sprawdź ofertę naszych naturalnych pojemników i przekonaj się sam!

Fundacja "NIE-ART"
Adres:
Browarna 6,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Telefon: 78 593-47-18
http://ekogoods.pl
nagroda dyrektora

Końcem czerwca wszyscy uczniowie i nauczyciele przygotowują się do zakończenia roku szkolnego oraz związanych z tym formalności. Do asortymentu naszego sklepu dodaliśmy dodatkowe podziękowanie, jakim jest nagroda dyrektora. Kilka słów od klasy na gustownej kartce lub teczce pomoże uczniom wręczyć osobisty prezent dla opiekuna całej placówki.

Biały Atrament Radosław Milewski
Adres:
Aluzyjna 21F/810,
03-148 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 809-87-11
http://bialyatrament.pl
Dystrybucja materiałów POSM

Posiadanie własnej firmy wiąże się również z prowadzeniem odpowiedniego marketingu. W zakres usług naszej działalności wchodzi m.in. dystrybucja materiałów POSM. Oferujemy Państwu profesjonalne przygotowanie wszelkich produktów reklamowych takich jak, np. ulotki, broszury, plakaty, a nawet interaktywne kioski.

ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.
Adres:
pl. Stanisława Małachowskiego 2,
00-066 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 416-96-96
http://www.asmsalesforce.pl
Bawełniane torby reklamowe

Wytrzymałe i przede wszystkim wielokrotnego użytku nasze bawełniane torby reklamowe to świetny sposób na dotarcie do swoich klientów. Wykonujemy je z mocnego materiału i nadajemy im również kształt plecaczków oraz modnych worków. Dzięki temu stają się przedmiotem codziennego użytku, a co za tym idzie realnie wpływają na wzrost popularności Twojej marki. Zapraszamy!

Torby Atemi
Adres:
Kremowa 54,
02-969 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 651-04-06
http://atemi.pl
Ksero cennik

Oferujemy wysokiej jakości usługi drukarskie za uczciwą opłatą. Stawki proponowane przez nasze ksero zawiera cennik dostępny do wglądu na naszej stronie internetowej. Tabela obejmuje kopie w różnych formatach, oprawę prac, bindowanie, wydruk w kolorze, druk wielkoformatowy, skanowanie, laminowanie i inne.

Producent namiotów handlowych

Producent namiotów handlowych - firma „Vitonamioty” oferuje szeroki wybór namiotów przeznaczonych do ustawiania w domowym ogrodzie lub ogródku restauracji. Różne wielkości i kolory pozwalają dostosowywać produkt w zależności od potrzeb klienta. Sprawdź naszą stronę internetową i kup odpowiedni asortyment już dziś.

VITO Namioty
Adres:
Żuki 50A,
62-700 Turek, wielkopolskie
Telefon: 63 289-94-49
http://www.vitonamioty.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©