Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

wszechobecna reklama

Upominki reklamowe

Gadżety reklamowe z logo firmy, w której pracowałam, rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Byliśmy nową firmą na rynku, ale opracowaliśmy skuteczną reklamę, by zainteresować klientów. Zatrudniliśmy osoby, które rozdawały gadżety reklamowe z nadrukami, by oswoić ludzi z nowością na rynku. W centrach handlowych rozdawaliśmy upominki reklamowe.

Upominki.com.pl
Adres:
Trzeciewiecka 11a,
85-407 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 304-57-10
http://www.upominki.com.pl
Filmy promocyjne

Jak wiadomo reklama jest dźwignią handlu która sprawia, że z usług firm korzysta coraz więcej klientów. Jesteśmy jedną z najbardziej profesjonalnych i kreatywnych firm oferujących filmy promocyjne i reklamowe. Nasze realizacje sprawiły że dla współpracujących z nami firm nadeszły czasy ogromnej liczy klientów. Jeśli chcą Państwo odnieść sukces, oferujemy Wam najbardziej nowoczesne i chwytliwe filmy reklamowe na najwyższym poziomie.

Formedia
Adres:
Plac Zwycięstwa 2,
90-312 Łódź, łódzkie
Telefon: 50 306-56-36
http://www.formedia.com.pl
Reklama rowerowa

W specjalnym wachlarzu produktów i usług firmy Jetline wyszukacie bezkonkurencyjne nośniki reklamy: powierzchnie reklamowe, bilbordy i banery, reklama rowerowa a także samochody reklamowe. Nie mamy sobie równych jeśli chodzi o spełniające wymagania nośniki reklamy takie jak choćby reklama rowerowa lub samochodowa. Jeśli na własne oczy chcesz sprawdzić jakość naszych usług to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia głównego oddziału naszej firmy.

Jet Line Sp.z o.o. Sp.k.
Adres:
Broniewskiego 3,
01-785 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 839-78-74
http://jetline.pl
Kubek gadżet reklamowy

Jednym z rodzajów gadżetów z nadrukiem, które cieszą się największym powodzeniem, są kubki. Bowiem, nie dość, że stanowią element wykorzystywane przez każdego niemalże codziennie, dodatkowo wzbudzają swoistą sympatię, która prowadzi do powstania przywiązania. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.kubki-reklamowe.pl.

Larido
Adres:
17 Stycznia 90,
64-100 Leszno, wielkopolskie
Telefon: 73 050-08-12
http://kubki-reklamowe.pl
Outsourcing obsługi klienta

Jeśli w Twoja firma nie ma możliwości prowadzić rozmów ze wszystkimi odbiorcami jej usług lub produktów, oferowany przez nas outsourcing obsługi klienta stanowi doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Współpraca z nami pozwala na redukcję kosztów, przy utrzymaniu najwyższych standardów połączeń. Oferujemy zarówno współpracę stałą, jak i okresową.

UniCall Communication Group Poland Sp. z o.o.
Adres:
Wiśniowa 40B lok. 18,
02-520 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 691-95-02
http://unicall.pl
Flagi reklamowe (firmowe)

Każde, zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwo walczy o uwagę potencjalnych klientów. W naszej ofercie znajdują się flagi reklamowe, na których można umieścić logo firmowe. Taki typ promocji, umieszczony na maszcie jest skuteczny i zwraca uwagę przechodniów, a także kierowców. Dysponujemy solidnymi masztami, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Marketing na Instagramie

Obecnie promocja marki odbywa się głównie online. Nasza firma oferuje kompleksowy marketing na Instagramie. Profesjonalnie zarządzamy kampanią od początku do końca. Współpracujemy z wieloma infuencerami, więc łatwo wybierzemy tych, którzy polecą Twoją markę. Poza tym na bieżąco analizujemy nasze działania i przedstawiamy Ci raporty.

MediaTalk Sp. z o.o.
Adres:
Konstruktorska 11,
02-673 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 66 495-04-09
http://mediatalk.com.pl
Opakowania kartonowe

Szukasz rozwiązania łączącego ekologię z funkcjonalnością? Przedstawiamy nasze opakowania kartonowe, które są bezpieczne nie tylko dla Ciebie, ale także dla środowiska naturalnego, a do tego zapewniają pełen komfort użytkowania i wysoką jakość wykonania. Sprawdź ofertę naszych naturalnych pojemników i przekonaj się sam!

Fundacja "NIE-ART"
Adres:
Browarna 6,
87-100 Toruń, kujawsko-pomorskie
Telefon: 78 593-47-18
http://ekogoods.pl
nadruki na torbach bawełnianych

Jesteśmy sklepem internetowym, który swoim klientom proponuje najwyższej jakości worki i inne akcesoria z tkanin. W ramach oferty wykonujemy także nadruku na torbach bawełnianych. Dzięki temu klient może otrzymać w pełni spersonalizowany produkt, który doskonale spełnia jego wszystkie potrzeby i oczekiwania.

Gift More
Adres:
Bema 5 / lokal 7,
05-480 Karczew / k. Otwocka, mazowieckie
Telefon: 66 500-24-88
http://giftmore.pl
nagroda dyrektora

Końcem czerwca wszyscy uczniowie i nauczyciele przygotowują się do zakończenia roku szkolnego oraz związanych z tym formalności. Do asortymentu naszego sklepu dodaliśmy dodatkowe podziękowanie, jakim jest nagroda dyrektora. Kilka słów od klasy na gustownej kartce lub teczce pomoże uczniom wręczyć osobisty prezent dla opiekuna całej placówki.

Biały Atrament Radosław Milewski
Adres:
Aluzyjna 21F/810,
03-148 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 809-87-11
http://www.bialyatrament.pl
Dystrybucja materiałów POSM

Posiadanie własnej firmy wiąże się również z prowadzeniem odpowiedniego marketingu. W zakres usług naszej działalności wchodzi m.in. dystrybucja materiałów POSM. Oferujemy Państwu profesjonalne przygotowanie wszelkich produktów reklamowych takich jak, np. ulotki, broszury, plakaty, a nawet interaktywne kioski.

ASM Sales Force Agency Sp. z o.o.
Adres:
Świętokrzyska 18,
00-052 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 416-96-96
http://www.asmsalesforce.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©