Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

zabawa

Zjeżdżalnie na place zabaw

Profesjonalne zjeżdżalnie na place zabaw, które znajdują się w naszej ofercie to wyjątkowa okazja dla wszystkich rodziców, a przede wszystkim dla zarządców osiedli, czy przedszkoli, aby wreszcie zagospodarować trawnik przed budynkiem, czy zielony, wydeptany skwerek. Dzięki naszej pomocy Państwa dzieci zyskają wspaniałe miejsce do zabawy.

Z.U.P.H. Mała Architektura Zbigniew Narloch
Adres:
ul. Rzemieślnicza 23,
83-031 Różyny, woj. pomorskie
Telefon: 58 691-17-30
http://www.mala-architektura-narloch.pl
Place zabaw producent

Proponowane przez nas metalowe place zabaw, które jako producent również sprzedajemy, ro konstrukcje spełniające pod każdym względem najwyższe standardy. Są wykonane w taki sposób, by bezwzględnie spełniać wszystkie niezbędne normy, dzięki którym mogą one posiadać odpowiedni atest świadczący o ich bezpieczeństwie.

Educarium spółka z o.o.
Adres:
Grunwaldzka 207,
85-451 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 320-06-40
http://educarium-placezabaw.com.pl
Zespół muzyczny Dolny Śląsk

Gramy koncerty, które rozkręcą każdą uroczystość. Nasz zespół muzyczny organizuje występy indywidualne na zamówienie, które są oryginalnym pomysłem na prezent dla wyjątkowej osoby. Chętnie występujemy na imprezach plenerowych, firmowych, studniówkach czy weselach. Świadczymy nasze usługi na terenie całego Dolnego Śląska.

The Postman
Adres:
Langiewicza 7/3,
58-105 Świdnica, dolnośląskie
Telefon: 50 462-86-58
http://www.thepostman.com.pl
Incentive Warszawa

Nasza warszawska firma zajmuje się budowaniem relacji biznesowych, pozycji marki oraz jej przekazu. Projekty tworzone dla klientów dotyczą marketingu i Incentive Travel. Takie działania opierają się na komunikacji marketingowej o charakterze motywacyjnym jakim jest nagroda w postaci podróży. Nasza firma zapewnia odpowiednią gwarancję ubezpieczeniową dla podróżujących.

VIVENTUM
Adres:
Kraszewskiego 1,
33-380 Krynica Zdrój, małopolskie
Telefon: 18 472-33-10
http://www.viventum.pl
Konfetti

Tylko u nas wyjątkowa oferta dekoracji imprezowych. Zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju ozdób, takich jak balony, girlandy, konfetti i nie tylko. W naszym asortymencie znaleźć można również ozdoby sylwestrowe. Zachęcamy do zapoznania się z naszym sklepem internetowym, na którym w łatwy sposób można dokonać zakupów.

Partykiosk
Adres:
Mińska 77,
85-402 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 79 516-14-07
http://www.partykiosk.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©