Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

zabawa

Place zabaw producent

Proponowane przez nas metalowe place zabaw, które jako producent również sprzedajemy, ro konstrukcje spełniające pod każdym względem najwyższe standardy. Są wykonane w taki sposób, by bezwzględnie spełniać wszystkie niezbędne normy, dzięki którym mogą one posiadać odpowiedni atest świadczący o ich bezpieczeństwie.

Educarium spółka z o.o.
Adres:
Grunwaldzka 207,
85-451 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 52 320-06-40
http://educarium-placezabaw.com.pl
Incentive Warszawa

Nasza warszawska firma zajmuje się budowaniem relacji biznesowych, pozycji marki oraz jej przekazu. Projekty tworzone dla klientów dotyczą marketingu i Incentive Travel. Takie działania opierają się na komunikacji marketingowej o charakterze motywacyjnym jakim jest nagroda w postaci podróży. Nasza firma zapewnia odpowiednią gwarancję ubezpieczeniową dla podróżujących.

VIVENTUM
Adres:
Kraszewskiego 1,
33-380 Krynica Zdrój, małopolskie
Telefon: 18 472-33-10
http://www.viventum.pl
namioty okolicznościowe

Posiadamy na wynajem namioty okolicznościowe na komunie, chrzciny i inne ogrodowe przyjęcia. Produkty mają biały, elegancki kolor odpowiadający charakterowi wydarzenia. Występują w różnej wielkości, a ponadto można je ze sobą łączyć, dzięki czemu na pewno dopasują je Państwo do powierzchni swojego ogrodu oraz liczby gości.

IGRAMA
Adres:
Jeżewo 1,
95-001 Biała, łódzkie
Telefon: 42 203-78-14
http://igrama.com.pl
kemping

Chcesz zapomnieć o bożym świecie i przeżyć niezapomnianą przygodę? Kemping jest właśnie tym, czego szukasz. Spędzisz u nas niezapomniany czas pod gołym niebem w sąsiedztwie przyrody, wody i lasów. Na naszym polu możesz spać pod namiotem lub w kamperze. Zachęcamy także do wzięcia udziału w spływie kajakowym.

Camping Wlen Zarzecze
Adres:
Zarzecze 1,
59-610 Wleń, dolnośląskie
Telefon: 69 370-48-98
http://www.campingwlenzarzecze.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©