Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

zdrowie mieszkańców domów

Dentysta Warszawa

Dobry dentysta – w najlepszej klinice stomatologicznej w Warszawie. W zakresie swoich usług zapewniamy sprawne i skuteczne leczenie: stomatologia zachowawcza, periodontologia , chirurgia, protetyka, implantologia, ortodoncja, stomatologia estetyczna. Gwarantujemy kompleksowy zakres usług na terenie Warszawy. Wykwalifikowani pracownicy, bezbolesne leczenie.

Centrum Stomatologii Dentistica
Adres:
Jana Pawła II 61 B,
01-031 Warszawa, Mazowieckie
Telefon: 22 636-63-83
http://dentistica.pl
Runo leśne | Runoland Sp. z o.o. Sp.J.

Las, a w zasadzie runo leśne, to miejsce, w którym znaleźć można smaczne grzyby. Nadają się one doskonale do tradycyjnych polskich dań. Dlatego nasza oferta cieszy się ogromną popularnością. Zajmujemy się sprzedażą marynowanych podgrzybków, kurek, borowików, maślaków oraz opieńków. Można u nas nabyć również produkty suszone!

Runoland Sp. z o.o. Sp.J.
Adres:
ul. Podwale 11,
56-200 Góra, woj. dolnośląskie
Telefon: 65 543-24-26
http://www.runoland.pl
http://seboradin.pl/pl/8-seboradin-przeciw-wypadaniu-wlosow

Przedstawiamy innowacyjną formułę, według której został stworzony nasz szampon do włosów wypadających. To najlepsze rozwiązanie, które sprawi, że każda fryzura odzyska dawną gęstość, będzie lśniąca, zdrowa oraz pełniejsza. To produkt przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Zachęcamy do wypróbowania!

Inter Fragrances Lara Edyta Pawluśkiewicz
Adres:
Sadowa 32,
61-657 Poznań, wielkopolskie
Telefon: 61 896-15-00
http://seboradin.pl
Eko torby

Polecamy naszym klientom wspaniałe torby ekologiczne. Są one wyprodukowane z materiałów przyjaznych środowisku, które z czasem ulegają rozkładowi. Oprócz bio-reklamówek można u nas zamówić modele wykonane z papieru lub z włókniny. Nasz asortyment jest wspaniałym sposobem na zapoznanie potencjalnych klientów z logiem każdej firmy!

Bag Design
Adres:
Łąkowa 10,
05-805 Otrębusy, mazowieckie
Telefon: 22 758-52-51
http://www.bag-design.pl
http://www.borelisspro.pl/opinie-naukowe-i-sklad-kapsulki

Witamy na stronie dystrybutora kapsułek przeciwko boreliozie, suplementu Boreliss Pro. Oferujemy nowoczesne metody leczenia boreliozy, jak również zapobiegania jej. Dzięki kompozycji rdestu japońskiego, oregano, czosnku oraz korzenia szczeci pospolitej, znacząco podniesiesz swoją odporność na ukąszenia kleszczy.

DuoLife Sp. z o.o.
Adres:
Topolowa 22,
32-082 Więckowice, małopolskie
Telefon: 12 333-45-67
http://borelisspro.pl
Ewersja

Zapraszamy do naszego sklepu ze sprzętem fizykoterapeutycznym. Oferujemy szeroki wybór urządzeni do przeprowadzania profesjonalnych zabiegów rehabilitacyjnych. Znajdują się u nas maszyny, które pozwalają na wykonywanie ćwiczeń osobom borykającym się z chorym stawem skokowym. Ewersja to schorzenie, z którym pomagają się uporać nasze sprzęty do treningu zdrowotnego.

Pem Medic
Adres:
Dźwiękowa 16,
02-857 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 643-98-96
http://www.pemmedic.pl
Operacje żylaków odbytu

Bolesność przy oddawaniu stolca, wyczuwalne guzki, a także krwawienia po wypróżnieniu wymagają konsultacji lekarskiej. W naszych szpitalach wykonujemy operacje żylaków odbytu, a w łagodniejszym stadium choroby podejmujemy leczenie farmakologiczne. Usuwanie zaawansowanych zmian nie wymaga dłuższego pobytu w szpitalu - oferujemy skorzystanie z trybu jednodniowego.

LUX MED Sp. z o.o.
Adres:
Aleje Jerozolimskie 65/79,
00-697 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 332-28-44
http://www.luxmed.pl
Melasa z karobu

Nadaje się dla sportowców, bezglutenowców. Osoby szukające naturalnego źródła energii, nie chcące spożywać przetworów z białym cukrem, zachęcamy do wypróbowania karobu w postaci melasy lub proszku. Jego zażywanie jako składnika sałatek, ciast, polew do deserów, wspomaga metabolizm i dostarcza witamin.

Bakra
Adres:
Do studzienki 31,
80-227 Gdańsk, pomorskie
Telefon: 60 421-87-80
http://bakra.com.pl
Dentysta Poznań

Doświadczony i wykwalifikowany dentysta oferuje swoje usługi w Poznaniu. Zgłoś się do nas, a sprawimy, że będziesz mógł cieszyć się pięknym uśmiechem i obdarzać nim ludzi. Nowoczesne metody leczenia i sympatyczna atmosfera - to możemy zapewnić! Zapraszamy na rejestracji i na wizytę w naszych gabinetach.

Dentopolis
Adres:
Morawskiego 2D,
60-239 Poznań, Wielkopolskie
Telefon: 50 319-03-37
http://www.dentopolis-poznan.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©