Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

prawo jazdy i inne kursy

Higienistka stomatologiczna

Na prowadzonej przez nas stronie internetowej znajduje się ogromny wybór ofert edukacyjnych. Wśród nich dostępnych jest wiele kierunków medycznych, a jednym z nich jest higienistka stomatologiczna. Jest to idealna propozycja zawodowa dla osób, które chcą w przyszłości współpracować z placówkami dentystycznymi.

Grupa Pascal sp. z o. o.
Adres:
ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 25c/90,
90-350 Łódź, łódzkie
Telefon: 42 236-21-21
http://pascal.edu.pl
Kurs angielskiego Puławy

Oferujemy Państwu kurs angielskiego, który nie jest związany z czasochłonnymi dojazdami do szkoły językowej w Puławach. Nasza szkoła zawita w Twoim domu! Kurs angielskiego online to wspaniały i wygodny sposób, aby nauczyć się obcego języka. Nasza oferta jest skierowana do osób ceniących sobie wysoką jakość usług dostępną w niskich cenach!

Smart Academy sp. z o.o.
Adres:
Różana 2,
24-100 Puławy, lubelskie
Telefon: 60 852-75-70
http://smart-academy.pl
Prawo jazdy kurs Warszawa

Nauka prowadzenia samochodu to stresujący moment w życiu większości ludzi. Warto wybrać szkołę, która odpowiednio zatroszczy się o Twoje indywidualne potrzeby i pozwoli Ci bez stresu zdać egzamin na prawo jazdy. Kurs odbywa się w Warszawie, a najbliższe terminy znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Szkoła jazdy Totu - L
Adres:
Korotyńskiego 23 lok. 61,
02-123 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 409-96-60
http://szkolajazdytotu.pl
Kursy hiszpańskiego online

Siesta oferuje wspaniałe kursy języka hiszpańskiego. Dzięki nam szybko i skutecznie nauczą się Państwo tego pięknego języka. Oferujmey stacjonarne kursy hiszpańskiego w różnych stopniach zaawansowania, albo kursy wyjazdowe, które będą odbywały się w samej Hiszpanii lub w krajach Ameryki Południowej.

Ewa Żmidzińska Siesta
Adres:
Szczęśliwa 2a/3,
81-575 Gdynia, pomorskie
Telefon: 57 018-86-98
http://siesta.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©