Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

prawo jazdy i inne kursy

Kurs angielskiego Puławy

Oferujemy Państwu kurs angielskiego, który nie jest związany z czasochłonnymi dojazdami do szkoły językowej w Puławach. Nasza szkoła zawita w Twoim domu! Kurs angielskiego online to wspaniały i wygodny sposób, aby nauczyć się obcego języka. Nasza oferta jest skierowana do osób ceniących sobie wysoką jakość usług dostępną w niskich cenach!

Smart Academy sp. z o.o.
Adres:
Różana 2,
24-100 Puławy, lubelskie
Telefon: 60 852-75-70
http://smart-academy.pl
Prawo jazdy kurs Warszawa

Nauka prowadzenia samochodu to stresujący moment w życiu większości ludzi. Warto wybrać szkołę, która odpowiednio zatroszczy się o Twoje indywidualne potrzeby i pozwoli Ci bez stresu zdać egzamin na prawo jazdy. Kurs odbywa się w Warszawie, a najbliższe terminy znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Szkoła jazdy Totu - L
Adres:
Korotyńskiego 23 lok. 61,
02-123 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 409-96-60
http://szkolajazdytotu.pl
Kurs SQL Kraków

Dla programistów, analityków, i administratorów chcących doskonalić swoje umiejętności z zakresu Data Platform, oferujemy kurs SQL online. Dostępny jest w trzech wariantach: od podstaw trwający 9 tygodni, dotyczący optymalizacji zapytań, oraz obejmujący tematykę administracji serwerami. Nasze zajęcia przeprowadzane są przez osoby doświadczone w branży IT w Krakowie.

XL-PROJECT Tomasz Libera
Adres:
Samuela B. Lindego 1c,
30-148 Kraków, małopolskie
Telefon: 78 792-71-14
http://www.kursysql.pl
Warsztaty kreatywne

Interesujesz się pisaniem? W takim razie możesz skorzystać z 6 spotkań online, na których przełamiesz swoje blokady twórcze. Warsztaty kreatywne pomogą Ci w pisaniu, dzięki czemu zaczniesz tworzyć nie tylko opowiadania, ale i większe dzieła literackie. Dzięki spotkaniom dowiesz się, skąd wziąć pomysł na utwór literacki czy jak budować fabułę.

Fundacja Varsztatovnia
Adres:
Dzielna 5/11,
00-162 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 78 012-23-76
http://varsztatovnia.pl
alfa aesar

Alfa Aesar jest wiodącym dostawcą surowców chemicznych na rynku. Firma oferuje szeroki wybór wysokiej jakości surowców chemicznych, w tym substancji organicznych i nieorganicznych. Ich oferta obejmuje również specjalistyczne chemikalia, pochodne stabilizatorów, soli, kwasów i baz. Alfa Aesar posiada długoletnie doświadczenie w branży i gwarantuje klientom produkty najwyższej jakości. Firma stale rozwija swoje portfolio, wprowadzając na rynek innowacyjne surowce chemiczne.

VITAIA Sp. z o.o.
Adres:
Powstania Warszawskiego 15,
31-539 Kraków, małopolskie
Telefon: 60 847-78-82
http://vitaia.pl
Aldehyd propionowy

Znany także jako propanal, to organiczny związek chemiczny o wzorze C3H6O. Jest bezbarwnym płynem o charakterystycznym, ostrym zapachu, który jest lotny i łatwopalny. Aldehyd propionowy jest pochodną nasyconego kwasu i występuje jako produkt pośredni w metabolizmie i biosyntezie kwasów tłuszczowych. W przemyśle chemicznym stosowany jest jako prekursor do produkcji kwasu , polipropylenoglikolu oraz jako składnik w syntezie aromatów i innych związków organicznych.

HADRON SCIENTIFIC Agnieszka Guzikowska
Adres:
Batalionów Chłopskich 50,
25-671 Kielce, świętokrzyskie
Telefon: 88 910-62-10
http://hadronscientific.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©