Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

prawo jazdy i inne kursy

camp america 2018

Marzysz o wakacjach życia? Pragniesz nauczyć się czegoś nowego? Camp America 2018 jest właśnie dla Ciebie! Zdobądź cenne doświadczenie podczas pracy w Stanach Zjednoczonych, poznawaj nowych ludzi, a przy okazji ucz się języka. To znakomita przygoda dla studentów, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty.

Camp Leaders Poland
Adres:
Zamojska 8/9,
20-105 Lublin, lubelskie
Telefon: 81 532-34-64
http://www.campleaders.com
Kursy barmańskie

Naucz się profesjonalnego przyrządzania różnorodnych drinków i koktajli. Nasze kursy barmańskie to jednak nie tylko degustacje, dobieranie składników i podstawy sommelierstwa. Poruszamy także kwestie psychologiczne, kontaktu z klientem, układamy karty win i alkoholi oraz uczymy zarządzania barem i technik zwiększania przychodu. Jeśli marzy Ci się zostanie prawdziwym artystą w restauracji lub pubie, zapraszamy na nasze certyfikowane szkolenie w jednym z kilkunastu miast w Polsce.

Ogólnopolska Szkoła Barmanów
Adres:
Kłopotowskiego 11,
03-718 Warszawa, Mazowieckie
Telefon: 22 616-43-51
http://www.szkolabarmanow.pl
Higienistka stomatologiczna

Na prowadzonej przez nas stronie internetowej znajduje się ogromny wybór ofert edukacyjnych. Wśród nich dostępnych jest wiele kierunków medycznych, a jednym z nich jest higienistka stomatologiczna. Jest to idealna propozycja zawodowa dla osób, które chcą w przyszłości współpracować z placówkami dentystycznymi.

Grupa Pascal sp. z o. o.
Adres:
ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 25c/90,
90-350 Łódź, łódzkie
Telefon: 42 236-21-21
http://pascal.edu.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©