Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

prawo jazdy i inne kursy

Szkoła jazdy Kraków

Umiejętność prowadzenia samochodu nie jest trudna do zdobycia, ale wymaga czasu i zaangażowania. Nauczyć tego można każdego, a niepowodzenia i porażki nie powinny nas zniechęcać, bo prowadzenie auta jest przyjemne i praktyczne. Szkoła jazdy Juma w Krakowie zaprasza na kurs prawa jazdy w kategoriach A i B.

Ośrodek Szkolenia Kierowców JUMA
Adres:
Kalwaryjska 51/4,
30-504 Kraków, małopolskie
Telefon: 50 112-34-86
http://www.juma.krakow.pl
camp america 2018

Marzysz o wakacjach życia? Pragniesz nauczyć się czegoś nowego? Camp America 2018 jest właśnie dla Ciebie! Zdobądź cenne doświadczenie podczas pracy w Stanach Zjednoczonych, poznawaj nowych ludzi, a przy okazji ucz się języka. To znakomita przygoda dla studentów, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty.

Camp Leaders Poland
Adres:
Zamojska 8/9,
20-105 Lublin, lubelskie
Telefon: 81 532-34-64
http://www.campleaders.com
Kursy barmańskie

Naucz się profesjonalnego przyrządzania różnorodnych drinków i koktajli. Nasze kursy barmańskie to jednak nie tylko degustacje, dobieranie składników i podstawy sommelierstwa. Poruszamy także kwestie psychologiczne, kontaktu z klientem, układamy karty win i alkoholi oraz uczymy zarządzania barem i technik zwiększania przychodu. Jeśli marzy Ci się zostanie prawdziwym artystą w restauracji lub pubie, zapraszamy na nasze certyfikowane szkolenie w jednym z kilkunastu miast w Polsce.

Ogólnopolska Szkoła Barmanów
Adres:
Kłopotowskiego 11,
03-718 Warszawa, Mazowieckie
Telefon: 22 616-43-51
http://www.szkolabarmanow.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©