Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

prawo jazdy i inne kursy

Szkoła jazdy Kraków

Umiejętność prowadzenia samochodu nie jest trudna do zdobycia, ale wymaga czasu i zaangażowania. Nauczyć tego można każdego, a niepowodzenia i porażki nie powinny nas zniechęcać, bo prowadzenie auta jest przyjemne i praktyczne. Szkoła jazdy Juma w Krakowie zaprasza na kurs prawa jazdy w kategoriach A i B.

Ośrodek Szkolenia Kierowców JUMA
Adres:
Kalwaryjska 51/4,
30-504 Kraków, małopolskie
Telefon: 50 112-34-86
http://www.juma.krakow.pl
https://jciw.pl/

Kancelaria radców prawnych w Krakowie gorąco zachęca do zapoznania się ze swoją szeroką ofertą z zakresu obsługi prawnej firm czy pomocy w branży IT. To oczywiście tylko część oferowanych usług, dlatego też zapraszamy Państwa do odwiedzenia strony internetowej bądź też kontaktu bezpośredniego, osobiście lub telefonicznie.

Kancelaria Radcy Prawnego Jakub Cebula i Współpracownicy
Adres:
Konfederacka 14/3,
30-306 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 267-74-51
http://jciw.pl
camp america 2018

Marzysz o wakacjach życia? Pragniesz nauczyć się czegoś nowego? Camp America 2018 jest właśnie dla Ciebie! Zdobądź cenne doświadczenie podczas pracy w Stanach Zjednoczonych, poznawaj nowych ludzi, a przy okazji ucz się języka. To znakomita przygoda dla studentów, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty.

Camp Leaders Poland
Adres:
Zamojska 8/9,
20-105 Lublin, lubelskie
Telefon: 81 532-34-64
http://www.campleaders.com
Kursy barmańskie

Naucz się profesjonalnego przyrządzania różnorodnych drinków i koktajli. Nasze kursy barmańskie to jednak nie tylko degustacje, dobieranie składników i podstawy sommelierstwa. Poruszamy także kwestie psychologiczne, kontaktu z klientem, układamy karty win i alkoholi oraz uczymy zarządzania barem i technik zwiększania przychodu. Jeśli marzy Ci się zostanie prawdziwym artystą w restauracji lub pubie, zapraszamy na nasze certyfikowane szkolenie w jednym z kilkunastu miast w Polsce.

Ogólnopolska Szkoła Barmanów
Adres:
Kłopotowskiego 11,
03-718 Warszawa, Mazowieckie
Telefon: 22 616-43-51
http://www.szkolabarmanow.pl
Gry matematyczne Zoo

Nauka dziecka to wieloetapowy proces, gdy maluch napotyka problem na swojej drodze - obowiązkiem rodzica jest pomoc w rozwiązaniu go. Oferujemy Państwu gry matematyczne Zoo, które pomagają w przyswajaniu podstawowej wiedzy takiej jak: nauka dodawania i odejmowania (liczby naturalne) czy porządkowanie liczb.

Szkoła Marzeń
Adres:
Morów 23,
48-303 Nysa, opolskie
Telefon: 60 246-85-85
http://www.szkola-marzen.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©