Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

wymiana handlowa

notariusz Ursynów

Chcesz sprzedać niezabudowaną nieruchomość gruntową? Podpisać umowę zamiany lub zniesienia współwłasności? A może zrzec się spadku lub darowizny? Do wszystkich tych przedsięwzięć potrzebne jest sporządzenie specjalnego aktu zbycia. Takimi czynnościami zajmuje się notariusz Patrycja Musiałowska-Uryga i Emilia Skorniewska.

Kancelaria Notarialna, Patrycja Musiałowska-Uryga, Emilia Skorniewska s.c.
Adres:
Warszawska 51,
05-520 Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
Telefon: 50 825-63-53
http://www.notariuszekonstancin.pl
błędy lekarskie Warszawa

Sprawy związane ze stosunkiem pracy, rozwodem lub alimentami należą do obszaru działalności kancelarii adwokackiej z Warszawy. Prawnik zajmuje się przede wszystkim udzielaniem porad z zakresu prawa pracy, rodzinnego, spadkowego, rodzinnego oraz ubezpieczeń społecznych. Ponadto reprezentuje klientów w sprawach sądowych oraz należących do właściwości ZUS, sporządza i opiniuje dokumenty, w tym odwołania, a także pomaga uzyskać odszkodowanie za wypadki przy pracy lub błędy lekarskie.

Katarzyna Hendigery-Małczyńska Kancelaria Prawna
Adres:
Polna 50 lok. 115,
00-644 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 60 904-02-64
http://hendigery.pl
komornik

Usługami sądowej egzekucji należności zajmuje się komornik. Procedurę ściągania zaległych pieniędzy można wszcząć, jeśli sąd wyda odpowiednie orzeczenie, które będzie posiadało klauzulę wykonalności. Kancelaria zajmuje się sprawami egzekucji długów na terenie Głogowa oraz okolicznych miejscowości województwa.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Głogowie Jakub Mikucki
Adres:
Długa 40/3,
67-200 Głogów, dolnośląskie
Telefon: 76 833-33-07
http://www.komornikglogow.pl
Adwokat Łódź prawo karne

Nasza kancelaria posiada biura w Warszawie, Łodzi i Radomiu. Zajmujemy się obroną osób oskarżonych i pokrzywdzonych. Adwokat, którego specjalizacją jest prawo karne świadczy usługi doradztwa, reprezentowania przed organami ścigania i sądem. Pomoże sporządzić wszelkie pisma i wnioski dowodowe. Wesprze w postępowaniu. Do najczęściej prowadzonych spraw należą: znęcanie się fizyczne i psychiczne, nękanie, oszustwo.

Kancelaria Verba-Lex
Adres:
Narutowicza 40 lok. 1,
90-135 Łódź, łódzkie
Telefon: 42 298-98-39
http://www.verba-lex.pl
Kredyty frankowe Bydgoszcz

Nasza bydgoska kancelaria specjalizuje się w udzielaniu pomocy w przypadku spraw spadkowych, błędów medycznych i kosmetycznych oraz ochrony danych osobowych. Nasi prawnicy świadczą także usługi doradcze osobom, których sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu, czego powodem były pobrane kredyty frankowe.

Kancelaria Radcowska „Adamek i Balcerowicz” Magdalena Adamek-Balcerowicz
Adres:
Chodkiewicza 17 lok. 10,
85-065 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 50 346-07-64
http://adamek-balcerowicz.pl
Adwokat rodzinny Gdańsk

Moja kancelaria świadczy porady prawne z zakresu obsługi podmiotów gospodarczych, prawa cywilnego, prawa spółek i działalności gospodarczej, prawa administracyjnego i budowlanego. Założycielem kancelarii jest absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Jako adwokat rodzinny świadczę swoje usługi w sprawach rozwodowych i separacyjnych, prowadzę sprawy o podwyższenie albo obniżenie alimentów.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Adres:
Świętojańska 89/6,
81-381 Gdynia, pomorskie
Telefon: 60 036-72-87
http://szlas.pl
Kancelaria adwokacka Białystok

Szukasz profesjonalnej pomocy adwokata? Nasza kancelaria adwokacka w Białymstoku reprezentuje osoby fizyczne oraz firmy w procesach z wielu różnych dziedzin prawa. Oferujemy reprezentowanie interesów naszych Klientów przed sądem w procesach karnych, jak również mieszczących się w dziedzinie prawa handlowego, gospodarczego czy spraw rozwodowych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Wiśniewska
Adres:
Mickiewicza 83 lok. 16,
15-257 Białystok, podlaskie
Telefon: 51 612-51-66
http://kancelaria-nw.pl
usługi pogrzebowe Kraków

Usługi pogrzebowe w Krakowie to kompleksowa pomoc rodzinie zmarłego. Fachowość, empatia i doświadczenie pracowników firm pogrzebowych to podstawa ich działalności. Obok szerokiego wachlarza usług, takich jak organizacja ceremonii pogrzebowych, opieka nad zmarłym, kremacja czy pochówki, często oferowane są także usługi pomocnicze, jak porady prawne czy pomoc w załatwianiu formalności związanych z pochówkiem..

Zakład Pogrzebowy ARCHANIOŁ Sp. z o.o
Adres:
Grzegórzecka 27/6,
31-532 Kraków, małopolskie
Telefon: 69 067-67-95
http://www.archaniol.com.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©