Zatrzymaj się

Firmy warte uwagi

wymiana handlowa

Adwokat Łódź prawo karne

Nasza kancelaria posiada biura w Warszawie, Łodzi i Radomiu. Zajmujemy się obroną osób oskarżonych i pokrzywdzonych. Adwokat, którego specjalizacją jest prawo karne świadczy usługi doradztwa, reprezentowania przed organami ścigania i sądem. Pomoże sporządzić wszelkie pisma i wnioski dowodowe. Wesprze w postępowaniu. Do najczęściej prowadzonych spraw należą: znęcanie się fizyczne i psychiczne, nękanie, oszustwo.

Kancelaria Verba-Lex
Adres:
Narutowicza 40 lok. 1,
90-135 Łódź, łódzkie
Telefon: 42 298-98-39
http://www.verba-lex.pl
Kredyty frankowe Bydgoszcz

Nasza bydgoska kancelaria specjalizuje się w udzielaniu pomocy w przypadku spraw spadkowych, błędów medycznych i kosmetycznych oraz ochrony danych osobowych. Nasi prawnicy świadczą także usługi doradcze osobom, których sytuacja finansowa uległa znacznemu pogorszeniu, czego powodem były pobrane kredyty frankowe.

ABŁ Legal
Adres:
Chodkiewicza 17 lok. 10,
85-065 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Telefon: 50 346-07-64
http://abl-legal.pl
Adwokat rodzinny Gdańsk

Moja kancelaria świadczy porady prawne z zakresu obsługi podmiotów gospodarczych, prawa cywilnego, prawa spółek i działalności gospodarczej, prawa administracyjnego i budowlanego. Założycielem kancelarii jest absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Jako adwokat rodzinny świadczę swoje usługi w sprawach rozwodowych i separacyjnych, prowadzę sprawy o podwyższenie albo obniżenie alimentów.

Kancelaria Adwokacka Krzysztof Szlas
Adres:
Świętojańska 89/6,
81-381 Gdynia, pomorskie
Telefon: 60 036-72-87
http://szlas.pl
Kancelaria adwokacka Białystok

Szukasz profesjonalnej pomocy adwokata? Nasza kancelaria adwokacka w Białymstoku reprezentuje osoby fizyczne oraz firmy w procesach z wielu różnych dziedzin prawa. Oferujemy reprezentowanie interesów naszych Klientów przed sądem w procesach karnych, jak również mieszczących się w dziedzinie prawa handlowego, gospodarczego czy spraw rozwodowych.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Wiśniewska
Adres:
Mickiewicza 83 lok. 16,
15-257 Białystok, podlaskie
Telefon: 51 612-51-66
http://kancelaria-nw.pl
Optymalizacja systemu gospodarowania odpadami

Szukasz efektywnego sposobu na zarządzanie odpadami w Twojej firmie? Wybierz technologie przyszłości razem z naszą firmą! Oferujemy nowoczesną optymalizację systemu gospodarowania odpadami. To klucz do czystego i efektywnego biznesu. Nasze rozwiązania gwarantują spełnienie wszystkich norm środowiskowych, a przy okazji realne oszczędności. Dzięki naszym usługom odpady przestaną być problemem, a staną się częścią rozwiązania! Skontaktuj się z nami.

Polinvest sp. z o.o.
Adres:
Jana Brożka 3,
30-347 Kraków, małopolskie
Telefon: 12 263-70-02
http://www.polinvest.pl
Komornik Pruszków

Prowadzący swoją działalność egzekutor, zajmuje się między innymi wykonywaniem pieniężnych i niepieniężnych roszczeń cywilnych. Komornik, który swoje biuro ma w Pruszkowie, ma możliwość prowadzenia między innymi spisu inwentarza, jak i sporządzania protokołu stanu faktycznego przed rozpoczęciem postępowania sądowego.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Sebastian Dulko
Adres:
E. Orzeszkowej 55,
05-820 Piastów, mazowieckie
Telefon: 22 723-01-55
http://www.komornikpruszkow.pl
Tłumaczenia ekonomiczne Wrocław

Szukasz eksperta od przekładów językowych? Zapewniamy skuteczne i profesjonalne tłumaczenia ekonomiczne! Nasz zespół to wykwalifikowani lingwiści, którzy doskonale rozumieją specyfikę języka biznesu. Gwarantujemy wysoką jakość, szybki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny. Niezależnie, czy potrzebujesz przełożyć raport finansowy, umowę, bilans czy inny dokument z obszaru finansów, możesz na nas polegać. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu!

Tłumacz przysięgły języka angielskiego Agata Osińska
Adres:
Róży Wiatrów 27/16,
53-023 Wrocław, dolnośląskie
Telefon: 57 752-23-17
http://agataosinska.com
Licytacje komornicze

Zgodnie z obowiązującymi przepisami licytacje komornicze obejmują zarówno nieruchomości, jak również zajęte przez odpowiedniego funkcjonariusza publicznego przedmioty, czy np. samochody. Może w niej wziąć udział każdy, ale obowiązkiem jest wpłacenie rękojmi wynoszącej 1/10 oszacowania. Nasza strona internetowa umożliwia przeglądanie ogłoszeń, ale też czynne branie udziału w prowadzonych sprzedażach.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Mokotowa Krzysztof Łuczyszyn
Adres:
Woronicza 31/79,
02-640 Warszawa, mazowieckie
Telefon: 22 646-03-38
http://luczyszyn.komornik.pl
Adwokat Płock

Pomoc prawna może przysłużyć się dochodzeniu swoich racji przed sądem. Adwokat w Płocku zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz rodzinnego. Można mu również powierzyć zagadnienia z zakresu prawa pracy, prawa karnego i administracyjnego. Świadczy usługi na rzecz osób prywatnych oraz podejmuje stałą współpracę z firmami z różnych branży.

Adwokat Antonina Ogonowska
Adres:
Ostatnia 2,
09-400 Płock, mazowieckie
Telefon: 51 596-88-82
http://adwokat-ogonowska.pl
2012 - www.filharmonia-rybnik.pl ©